WAŻNE INFORMACJE DLA ZAWODNIKÓW I RODZICÓW

W dniu 18.12.2014 (czwartek) - trening odwołany ( sala w gim 16 zamknięta)

W piątek o godzinie15:45 odbędzie się ostatni trening naszego zespołu w 2014 roku. Przerwa świąteczna w treningach 20 grudzień - 11 styczeń

POZOSTAŁE INFORMACJE

Wszystkie zaległe składki oraz te za miesiąc grudzień opłacamy do 19 grudnia.
Osoby które nie będą miały uregulowanych składek zaległych oraz bieżących NIE BĘDĄ BRAŁY UDZIAŁU W TRENINGACH począwszy od stycznia 2015r. do odwołania!

Wznowienie treningów 12 stycznia

W połowie stycznia odbędzie się zebranie organizacyjne trenerów z rodzicami. Dokładny termin podamy w styczniu.

LUTY

W związku z licznymi informacjami od rodziców o planowanych wyjazdach w czasie dwutygodniowych ferii zimowych, trenerzy postanowili podjąć decyzję o zawieszeniu treningów na cały ten okres tj. 14.02-01.03.2015r. tak aby chłopaki mogli nacieszyć się czasem wolnym i spędzić go wraz ze swoimi rodzicami :)

LIPIEC

Miesiąc lipiec jest przeznaczony dla rodziców (wolny od treningów)

SIERPIEŃ

Miesiąc sierpień jest przeznaczony dla trenerów i klubu.

RODZICÓW PROSZĘ O PLANOWANIE SWOICH URLOPÓW NA MIESIĄC LIPIEC.

W sierpniu będziemy trenować codziennie od poniedziałku do piątku oraz wyjeżdżamy na obóz. Nie dopuszczamy w ogóle myśli, że frekwencja będzie taka jak w sierpniu tego roku.
Powstała nowa drużyna i nowe zasady. PROSZĘ o poważne podejście do tematu, ponieważ nie będzie taryfy ulgowej aby nie było później zaskoczenia.

Możliwe, że już w tym tygodniu uda się przyklepać ośrodek i termin oraz będą podane szczegóły na temat letniego obozu ponieważ trenerzy w dniu jutrzejszym jadą do kilku ośrodków.