Obóz przygotowawczy - zmiana planów

Na nowe miejsce naszego obozu został wybrany – Więcbork. Zakwaterowanie w ośrodku wczasowym – TĘCZA

Strona ośrodka: www.ow-tecza.pl
Położenie ośrodka: google maps

Zmianie uległ też termin wyjazdu. Jedziemy w terminie 15 - 22 sierpień.

W cenie :

• 3 posiłki - szwedzki stół,

• zakwaterowanie w domkach dwu pokojowych (szczegóły),

• wynajmowane boisko główne od Gromu Więcbork (zdjęcie),

• dojazd,

• woda,

• nowa koszulka treningowa ,

• Wpłaty:

• 200zł do 28 lutego do trenera Kardasza

• 200zł do 30 kwietnia - konto klubu (dopisek np. Adam Marek , 2004r. , wpłata obóz – Więcbork)

• 290zł do 30 czerwca - konto klubu (dopisek np. Adam Marek , 2004r. , wpłata obóz - Więcbork)

PROSIMY O TERMINOWE WPŁATY NA OBÓZ ,

Pierwszą ratę wpłacamy trenerowi Kardaszowi ponieważ musimy wpłacić zaliczkę na zarezerwowany termin.

JEŻELI KTOŚ BĘDZIE POTRZEBOWAŁ FAKTURE PROSZĘ RÓWNIEŻ O ZGŁOSZENIA

Bank BGŻ, nr95 2030 0045 1110 0000 0276 0470

Pytania na temat szczegółów wyjazdu na obóz prosimy kierować do trenera Oznera

PRZYPOMINAMY, ŻE OBÓZ JEST OBOWIĄZKOWY DLA KAŻDEGO CZŁONKA DRUŻYNY CHEMIK 2004r. - KLASY 4 PODSTAWOWEJ

PROSZĘ O POWAŻNE PODEJŚCIE DO TEMATU.

PRZERWA LETNIA :

LIPIEC – wolny od treningów przeznaczony na wyjazdy i wypoczynek z rodzicami.

SIERPIEŃ – Miesiąc przeznaczony dla klubu i trenerów - treningi zaczynamy od początku sierpnia. Rodziców prosimy planować urlopy tak aby chłopaki byli na miejscu od pierwszego dnia sierpnia i nie było problemów z nieobecnością.