Szczegóły wyjazdu na turniej Cuiavia Cup

Sobota (15.11.2014r.) zbiórka 7:15 Chemik - recepcja

Gramy w strojach rhinos.

Proszę o zabranie drobnego kieszonkowego 5-10zł , oraz coś do jedzenia i picia.
Planowany powrót ok. 17:30

Proszę o poważne podejście do turnieju zawodników.
W poniedziałek zostanie podana kolejna kadra na turniej do Konina - staramy się.

Podział zespołów na grupy turniejowe VI edycji turnieju halowego Cuiavia Cup w kategorii wiekowej Orlicy:

Grupa A: Juventus Soccer Schools Polski Cukier Toruń, BKS Chemik II Bydgoszcz, MKS Start Radziejów, ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski,

Grupa B: KS Kutno (woj. łódzkie), BKS Chemik I Bydgoszcz, Juventus Soccer Schools Aniro Toruń, GLKS Wicher Wielgie

Grupa C: MMKS Concordia Elbląg (woj. warmińsko - mazurskie), UKS SMS Łódź (woj. łódzkie), MUKS Wisełka Solec Kujawski, UKS MOSIR Lipno,

Terminarz VI edycji turnieju halowego Cuiavia Cup w kategorii wiekowej Orlicy:

09:30 - 09:40 MKS Start Radziejów - ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski

09:42 - 09:52 Juventus Soccer Schools Polski Cukier Toruń - BKS Chemik II Bydgoszcz

11:54 - 12:04 MKS Start Radziejów - BKS Chemik II Bydgoszcz

12:06 - 12:16 ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski - Juventus Soccer Schools Polski Cukier Toruń

12:18 - 12:28 Juventus Soccer Schools Aniro Toruń - KS Kutno

12:30 - 12:40 BKS Chemik I Bydgoszcz- GLKS Wicher Wielgie

12:42 - 12:52 MUKS Wisełka Solec Kujawski - UKS SMS Łódź

12:54 - 13:04 UKS MOSIR Lipno - MMKS Concordia Elbląg

Kryteria podziału na grupy finałowe:

W grupie finałowej o miejsca 1 - 4 uczestniczą zespoły, które zajęły 1 miejsca w grupie eliminacyjnej i najlepszy zespół z 2 miejsc, który posiada po fazie grupowej najwięcej punktów. W dalszej kolejności posiada lepszy stosunek bramkowy lub więcej bramek strzelonych od 2 pozostałych zespołów, które zajęły 2 miejsca.

W grupie finałowej o miejsca 5 - 8 uczestniczą zespoły, które zajęły 2 miejsca w grupie eliminacyjnej i 2 zespoły z 3 miejsc, które posiadają po fazie grupowej więcej punktów lub posiadają lepszy stosunek bramkowy od zespołu z najgorszym stosunkiem punktowym, bramkowym lub najmniej bramek strzelonych z 3 miejsc.

W grupie finałowej o miejsca 9 - 12 uczestniczą zespoły, które zajęły 4 miejsca w grupie eliminacyjnej i zespół z 3 miejsca z najgorszym stosunkiem punktowym, bramkowym lub najmniej bramek strzelonych z 3 zespołów z 3 miejsc po rozgrywkach grupowych