21.12.2014r. Turniej we Włocławku

21.12.2014r. jedziemy na turniej MASTER KIDS 2014 CUP który odbędzie się we Włocławskiej hali mistrzów przy ul. Chopina 8. Rozpoczęcie turnieju o godzinie 9:00 planowane zakończenie około godziny 18:00

Uczestnicy turnieju (rocznik 2004):

Znicz II Pruszków
Olimpia Grudziądz
Wisła Płock
Chemik Kwiaciarnie Wrzos Bydgoszcz
Chemik Carpenter Bydgoszcz

Pelikan Łowicz
GOL Brodnica
Gwiazda Bydgoszcz
Victoria Niemcz
Wisełka Bydgoszcz
AP Marcovia Marki
Płocka Akademia PN
AP Młoda Włocławianka

KADRA drużyn Chemika oraz szczegóły na temat wyjazdu zostaną podane w późniejszym terminie.

SPOSÓB ROZGRYWEK:

• Turniej zostanie rozegrany w 4 grupach po 3 drużyny systemem „każdy z każdym” faza eliminacyjna, następnie zespoły z dwóch pierwszych miejsc rozegrają mecze półfinałowe na krzyż, podobnie jak zespoły z miejsca 3 i 4.

• Drużyny grają po 5 zawodników + bramkarz, zmiany hokejowe, czas jednego meczu 15 min. Bramki o wym. 2 x 5 m, rzut karny 9 m., odległość muru 5m, bramkarz wprowadza piłkę dowolnie, nie obowiązuje przepis połowy, boisko powiększone.

• W przypadku równej ilości punktów o zajętym miejscu decyduje bezpośredni pojedynek drużyn zainteresowanych, następnie różnica bramek oraz ilość bramek strzelonych /dotyczy rozgrywek grupowych/.

• W przypadku równej ilości punktów więcej niż dwóch zespołów o kolejności decyduje tzw. ”mała tabela” W przypadku remisu w fazie finałowej turnieju zarządza się serię trzech rzutów karnych.

• Przypomina się opiekunom, że po zakończonym meczu należy nie zapomnieć o sportowym podziękowaniu za pojedynek zawodnikom drużyny przeciwnej.

• NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

• Zespoły, które zajęły miejsca od I – IV otrzymają puchary, I-III medale, puchary pamiątkowe dla wszystkich drużyn.

• Najlepszy strzelec, zawodnik oraz bramkarz turnieju otrzymają pamiątkowe statuetki oraz upominki rzeczowe.

• W meczach finałowych zostanie wyłoniony i nagrodzony MVP meczu

DARMOWE WARSZTATY!

W trakcie trwania turnieju będą prowadzone warsztaty z zakresu Psychologii Sportu i Treningu Mentalnego przeznaczone dla trenerów, rodziców oraz zawodników przeprowadzane przez psychologów i trenerów mentalnych grupy "Psychosportica" - specjalizującej się w szkoleniu mentalnym młodych piłkarzy i piłkarek.

POSIŁKI:

Trenerzy mogą zamówić posiłki dla naszych drużyn. Opłata za dwudaniowy obiad z napojem wynosi 13 zł. (cena podana przez organizatora turnieju, a ustalona przez firmę cateringową)